Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Piątkowa sesja Rady Powiatu

  1. Moisiejuk

    Jakiś problem techniczny spowodował, że chwilami słyszalność z retransmisji obrad była dość nieprzyjemna dla ucha. Trzeba zwrócić na to uwagę.

  2. Docent

    Z wielką niecierpliwością jak zawsze oczekiwałem rozsądnych – zwykle – głosów radnej Staroszczuk, radnego Stanisława Wójtowicza, radnego Biłasa i radnego Dzienisa. Bez pomyślnego rezultatu.

  3. Anonim

    Jak nigdy przesłuchałem sesję. Mam kilka obserwacji:
    – nie wiadomo po co A. Makowska uczestniczy w sesji; nic nie wnosi i nie ma żadnej korzyści z jej obecności
    – Czyż wykorzystuje całą uwagę; nie ma ważniejszej osoby w powiecie; uwaga każdego radnego jest na nim skupiona i każdy musi się do niego odnieść
    – Rant i Kazaniecki nie dorośli do swoich ról ale i tak 10 poziomów wyżej od Wardziejewskiej, Ciołka i Sendy
    – powiat jest źle i niedbale zarządzany od kilku kadencji; pytania Czyża to obnażają – brak nadzoru, kontroli zarządczej i kompetencji
    – reguła Pareto działa – 20% radnych skupia 80%uwagi na sobie
    – G. Senda jest przykładem PiSowca jak z katalogu: jak Kali ukraść krowa to dobrze jak Kalemu to źle – pamiętam jak w poprzedniej kadencji bratała się z Wardziejewską i wtedy eliminowała opozycję